Hair Care Essential Oil with natural rosemary essence to repair damaged hair, enhance shine, and nourish for healthier, vibrant hair.
Original price was: $23.69.$3.66Current price is: $3.66.
Rosemary Hair Growth Oil – Nourishing Scalp Relief & Mint-Infused Hair Care
Hot$16.81 Original price was: $16.81.$0.99Current price is: $0.99.
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Description
Description










Additional information
Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | eelhoe |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Origin | Mainland China |
| NET WT | 60ml |
| Ingredient | Hair Growth Scalp Serum |
| Quantity | 1pcs |
| Item Type | Hair & Scalp Treatment |
| Model Number | Natural Multipurpose Hair Oil |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature 1 | Rosemary Essential Oil With Brush |
| Feature 2 | Rosemary Hair Care Products |
| Feature 3 | Promote Hair Growth Essential |
| Feature 4 | Hair Nourishing Essential |
| Feature 5 | Relieve Scalp Care Essential |
| Feature 6 | Rosemary Essential Oil |
| Feature 7 | Hair Care Essential Oil |
| Feature 8 | Hair Oil |
Reviews (0)








Reviews
There are no reviews yet.