130ml Niacinamide Arbutin Whitening Serum Face Skin Brightening Moisturizer Anti Aging Wrinkle Korean Skin Care Product 50ML
Hot$28.94 Original price was: $28.94.$11.57Current price is: $11.57.
In Stock
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Description
Description










Additional information
Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | AFCARE |
| Origin | Mainland China |
| SPEC | <100g |
| Feature | Whitening |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Gender | Unisex |
| Shelf Life | 3 year |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Ingredient | Niacinamide Arbutin |
| NET WT | 130ml |
Reviews (0)








Reviews
There are no reviews yet.