Jaysuing Hair Growth Serum Support the Health Of Your Hair And Roots Apply to Areas Of Thinner Hair Permium Hair Care Products
Hot$25.02 Original price was: $25.02.$3.51Current price is: $3.51.
In Stock
Description
Our Scalp Oil serum contains tea tree, rosemary essential oil, peppermint.
It can reduce hair loss reverse hair loss and strengthen hair roots; Small hair fragments grow to nourish hair follicles and promote growth; Hair volume thickens and rounds hair, awakening shine. Its use is very simple: add 2-5ml per 100 ml, mix and use; Add 2-5ml per 100ml, mix and use; When your hair is dry, put a little on your scalp. Nourish the scalp, promote effective hair growth, and make hair healthier.





Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | jaysuing |
| Gender | Unisex |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 60ml |
| Ingredient | Tea tree, rosemary essential oil, mint |
| Quantity | 1PC |
| flavour | Green Tea |
| Item Type | Conditioner |
| Feature 1 | Prevent and reduce hair loss |
| Feature 2 | Consolidate hair roots |
| Feature 3 | Nourishing hair follicle |
| Feature 4 | Promotes healthy hair growth |
| Feature 5 | Improve hair volume |
| Feature 6 | Improve hair shine |
Recently Viewed Products
-
85%
Add to WishlistSelect options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product pageAdd to WishlistHair Care Essential Oil with natural rosemary essence to repair damaged hair, enhance shine, and nourish for healthier, vibrant hair.
Original price was: $23.69.$3.66Current price is: $3.66.








Reviews
There are no reviews yet.