Rosemary Hair Care Essential Oil – A premium hair serum that treats hair nodules and split ends, nourishes and cleanses, promoting healthier, vibrant hair
Hot$21.66 Original price was: $21.66.$3.10Current price is: $3.10.
In Stock
Description
Our Rosemary Hair Oil blend, with coconut, rosemary, and olive oils, prevents scalp itching, moisturizes dry hair, nourishes the scalp, and promotes hair growth while boosting blood circulation. Suitable for all hair and skin types.
How to Use: Wash and blow-dry hair, then apply oil to the scalp and hair, massaging gently for 10 minutes. Comb through with fingers. Regular use nourishes the scalp, strengthens hair roots, enriches hair with nutrients, and brings a natural, dark shine.









Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 100ml |
| Ingredient | Coconut oil, rosemary oil, olive oil |
| Quantity | 1PC |
| Hair Type | All |
| Effect 1 | Hair to relieve itching |
| Effect 2 | Hair moisturizer |
| Effect 3 | Nourish hair follicles |
| Effect 4 | maintain hairline health |
| Effect 5 | Repairs damaged hair |
Recently Viewed Products
-
41%
Add to WishlistSelect options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product pageAdd to WishlistHair Growth Spray – Anti-Hair Loss Treatment with Ginseng Tonic to repair, nourish, and regenerate damaged hair. Provides moisturizing care for healthy hair regrowth.
Original price was: $8.09.$4.85Current price is: $4.85. -
86%Add to WishlistSelect options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product pageAdd to Wishlist
Jaysuing Hair Growth Serum Support the Health Of Your Hair And Roots Apply to Areas Of Thinner Hair Permium Hair Care Products
Original price was: $25.02.$3.51Current price is: $3.51. -
85%
Add to WishlistSelect options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product pageAdd to WishlistHair Care Essential Oil with natural rosemary essence to repair damaged hair, enhance shine, and nourish for healthier, vibrant hair.
Original price was: $23.69.$3.66Current price is: $3.66.








Reviews
There are no reviews yet.