75ml Collagen Peel-off Mask, Collagen Night Wrapping Facial Mud Firming mask Daily Face Skincare Deep Cleaning Skin-Peeling Off Covers
$9.89
In Stock
Description

Features:
1. It can replenish collagen to provide care while you sleep, enhance skin elasticity and restore youthful vitality.
2. Effectively anti-wrinkle, reducing fine lines and wrinkles to make your skin smoother.
3. It can moisturize to prevent skin dryness and keep skin also smooth.
4. It adopts a mild formula and suitable skin types,there tightness after use.
Specifications:
Specification: 75g
Ingredients:HYDROLYZED,COLLAGEN,GLYCERIN,SUCROSE,TOCOPHEROL,CERAMIDE EOS
Efficacy: moisturizing,firming skin
Net weight: 95g
Mask size: 13.0*6.3*3.6cm
Brush size: 14.0*3.2cm
Package Included:
collagen peel-off mask* 1
Applicator brush* 1


















Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | LZJV |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package Quantity | other |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Night Mask Moisturizing Facial Elastic |
| Ingredient | Collagen Peel-Off Mask |
| Model Number | Moisturizing Face Cream Sunburn Repair Cream |
| NET WT | 75ml |
| Feature | Anti-Aging,MOISTURIZING |
| Type | Peel Mask |
| Formulation | Gel |
| Use | Whole Face |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland |
| Distributor Importer | Treatment Collagen Night Wrap |
| Date of Manufacture | Overnight Wrapping Peel Off Collagen |
| Item Type | Treatment Mask |
| Shelf Life | Moisturizing Firming Night Mask Gel |
| Manufacturer | Collagen Facial Mask |








Reviews
There are no reviews yet.